Depresja, Lęki, Traumy


Depresja, Lęki, Traumy

Depresja to nieradzenie sobie ze stresem, czujemy, że sytuacja w jakiej jesteśmy jest ponad nasze siły. Depresja objawia się zaburzeniami nastroju i emocji. To smutek i przygnębienie, utrata zainteresowań i radości życia. Człowiek funkcjonuje w zwolnionym rytmie, ma zaburzenia koncentracji i obniżoną samoocenę. W sposób ponury i pesymistyczny patrzy na świat, przyszłość widzi wyłącznie w czarnych barwach. Dotykają go zaburzenia snu, który jest płytki i nie daje relaksacji. Psychika zaczyna nie radzić sobie na tyle ze stresem, że zaczynają się objawy:

  • ucieczki (przespać problem), niechęć do wychodzenia z domu, do wstania z łóżka, pójścia do pracy lub szkoły
  • walki – ćwiczenia w siłowni, bieganie, wyluzowanie poprzez alkohol, seks, gry, wszelkie uzależnienia
  • wyparcia – tworzenie dwóch światów w głowie lub w rzeczywistości, udawanie, możliwy rozwój różnych neuroz i chorób psychicznych.

Jest potrzebna głęboka praca z podświadomością. To nie łatwa praca, znalezienie i transformacja starych, destrukcyjnych schematów myślowych. Wyczyszczenie blokad, uzdrowienie wewnętrznego bólu, braku wiary w siebie, poznanie siebie, zdefiniowanie swojego systemu wartości i wiary, że z każdego miejsca możemy rozpocząć wędrówkę w górę. Praca na wartościach w Coachingu Systemowym pozwala nam poznać siebie, uzdrowić i pokochać.

Autohipnoza pomaga cierpliwie, ale również skuteczne budować poczucie własnej wartości. Jest to Program Pozytywnych Sugestii – zastąpienie starych programów nowym własnym programem. Program pracuje z umysłem podświadomym, dużo silniej działa niż afirmacje, które pracują z umysłem świadomym. Budowanie poczucia własnej wartości, wewnętrznej harmonii, pozytywnego myślenia i radości życia.

Hipnoterapia Punktowa z regresem pomaga oczyścić ze zranień, żalu, poczucia winy. Pomaga odbudować poczucie własnej wartości… Każda sesja jest głęboką pracą z podświadomością, leczeniem przyczyny problemu. Staje się punktem zwrotnym w życiu.

Rodzaje Hipnoterapii: Regres wieku. Terapia Krzeseł. Terapia Części. Terapia Złote Centrum.

Praca z emocjami na poziomie umysłu podświadomego, efekty szybsze i trwałe. Praca z  umiejętnością radzenia sobie ze stresem i jego skutkami: depresje, uzależnienia, otyłość, relacje, poprzez dojście do emocji i do przyczyny powstania tych emocji.

Hipnoza głęboki stan relaksacji ciała i umysłu (bez snu) którego celem jest ominięcie funkcji krytycznej świadomego umysłu i dostęp sugestii do umysłu podświadomego.

Głęboki stan relaksacji ciała –  puszczają wszystkie napięcia mięśniowe, leczenie nerwobóli, odpoczynek.

Głęboki stan relaksacji umysłu – uczucie lekkości i spokojnego umysłu, dużo głębsze niż po medytacji lub zastosowaniu technik Mindfulness.

_________________________________

Sesje Hipnoterapii z Regresem. 1 sesja trwająca 3 godz. Sesja on-line lub stacjonarnie.
Sesja Hipnoterapii Krzeseł lub Autohipnozy. 2-3 sesje trwające 2 godz. Cena 120 zł/godz.
Zapisy indywidualne – T: 604 902 774,  E: jolanta.sokolowska@wharmonii.eu

Komentowanie zablokowane