Język szczerej miłości…


Język szczerej i oddanej miłości …

to język partnerów podchodzących do siebie z miłością i życzliwością – to droga do udanego i szczęśliwego związku..
Każdy może kochać i być kochanym, zapraszamy do przeczytania inspirującego tekstu o świadomym poszukiwaniu piękna miłości.

Zwróćmy się z szukaniem miłości do swojego wnętrza, do tego co nas ukształtowało, do systemów rodzinnych, wyrażania miłości przez kobiety i mężczyzn w moim rodzie. To nawet nie chodzi o to czy byliśmy kochani czy nie, jako dziecko. Czy rodzice „wyposażyli” nas w miłość. Oni też działali w swoim systemie rodowym wartości i przekonań na temat miłości, w tym często: zranień, traum, fałszywych przekonań, wstydu, lęków, wycofania się, poczuciu, że jest to nie dla mnie lub za trudne, więc może lepiej poddać się, zrezygnować… Może rodzice lub Wy sami szukaliście miłości w kolejnych związkach, romansach, w przekonaniu, że wreszcie musicie znaleźć właściwą osobę która Was doceni i pokocha… To wszystko jest w nas, schematy/wzorce, zapisane w naszej podświadomości… i mimo naszych starań, kolejni partnerzy zachowuję się podobnie, podobne historie, którym można dać wspólny mianownik.

To można zmienić, uzdrowić. Dotrzeć do źródła zranienia, poszukać zaginioną miłość… i poczuć jak Twoje serce się budzi, rozkwita. Poczuć jak miłość wraca do Ciebie, zaczynasz ją odczuwać, jej ciepło, jej siłę. Często, tyle masz do wybaczenia, poczucia wdzięczności, a może zadośćuczynienia… to cały proces zmian, transformacji… Często, to nazwanie lub redefiniowanie własnego systemu wartości. Ale warto, robisz to dla siebie, dla pełnego doczuwania miłości, dla szczęśliwego związku, dla swoich dzieci, dla przyszłych pokoleń i dla świata, aby stawał się lepszy.

_________________________________

Sesje Coachingu Relacji dla Par i określenie Języka Miłości. On-line lub stacjonarne.
2 sesje wspólne i po 2 sesje dla każdej osoby. Każda sesja trwa 2 godz. Cena 120 zł/godz.
Zapisy indywidualne
– T: 604 902 774,  E:
jolanta.sokolowska@wharmonii.eu

Komentowanie zablokowane