Szkoła Rozwoju Osobistego, Przywództwo z Charyzmą, Treningi Inteligencji Emocjonalnej - W Harmonii

W harmonii... podróż do szczęścia

Potrzeba rozwoju to chęć bycia zauważonym w świecie, potrzeba pozostawienia po sobie śladu, wartości, pamięci. To poczucie bycia częścią świata nadaje naszemu życiu sens, dlatego coraz bardziej z empatią traktujemy człowieka, a także zwierzęta i rośliny. Z szacunkiem traktujemy naszą planetę, zauważamy piękno Natury, chcemy podróżować poznając świat, inne kultury, działa człowieka na przestrzeni wieków. Chcemy nie tylko smakować świat i życie, ale również mieć do niego swój osobisty wkład. Tak więc definiowanie lub redefiniowanie systemów wartości, to często – transformacja. Po to, aby odkryć własną tożsamość, poczuć własną misję życiową i za nią podążać.

Szkoła Rozwoju Osobistego

Kurs W harmonii…życia pozwala przejść 3 poziomy rozwoju, aby poczuć się lepiej – wyciszyć się, odnaleźć się w swoich rolach życiowych, odnaleźć w sobie prawdziwą głębię miłości, dobroci i współczucia, ale również na redefiniowanie systemów wartości, aby poczuć piękno w sobie i wokół siebie. To transformacja w komunikacji, w budowaniu relacji osobistych, rodzinnych i zawodowych, pełnych szacunku, miłości i odpowiedzialności. To również w pełni zrozumienie i pokochanie siebie samego, a potem dawanie tej miłości bliskim i odpowiednio światu. Poczucie misji życiowej i głębokiego sensu życia, przeżywania każdego dnia w uważnej obecności i radości życia.

Praca osobista i w formie warsztatów. Coaching Systemowy i Uważności, Autohipnoza Program Pozytywnych Sugestii, Medytacje, wniosą Cię na nowy poziom świadomego życia. Wiele schematów w nas jest głęboko zakorzenionych i często od pokoleń zapisywanych w formie schematów myślowych w podświadomości. Pracując Hipnoterapią i Coachingiem Systemowym jesteśmy w stanie zrozumieć, uzdrowić i zmienić blokujące nas schematy myślowe, na pozytywne i przede wszystkim – własne programy. To co nieuświadomione i destrukcyjne – odkryć i uzdrowić, to co pozytywne – zauważyć i wzmocnić. Po to aby żyć Pełnią Życia.

Przywództwo z Charyzmą

Charyzma nie jest darem, z którym się rodzimy. Możemy ją odnaleźć w sobie. To osobisty magnetyzm, który możemy w sobie wyzwolić jeśli tylko będziemy tego pragnąć i działać w tym kierunku.

Olivia Fox Cabane w swojej książce „Mit Charyzmy” twierdzi, że charyzma jest nauką stosowaną i podaje jej definicję. Charyzma to uważność, moc i dobroć. Wielu znanych ludzi z charyzmą ciężko na nią zapracowało, budując ją krok po kroku. Rozwijanie własnej charyzmy wymaga pracy, która czasem bywa trudna, niekomfortowa i zniechęcająca. Ale daje niesamowite efekty w relacji z samym sobą i z innymi, a także w postrzeganiu i odnoszeniu się innych ludzi w stosunku do Ciebie.

Proponuję treningi i sesje indywidualne, warsztaty oraz wiele narzędzi i metod pracy, aby krok po kroku budować Twój Osobisty Magnetyzm. Nauczysz się korzystać z Osobistej Charyzmy, umiejętnie nią zarządzać.  Odkryjesz własny styl charyzmy, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości i celów życiowych. Nauczysz się, jak być bardziej przekonującym, wpływowym i inspirującym. Będziesz umieć emanować charyzmą i czerpać z niej radość i satysfakcję.

Treningi Inteligencji Emocjonalnej

Umiejętność zarządzania własnymi emocjami, to zrozumienie dogłębne siebie samego. W Modelu Umysłu zobaczysz, że emocje są zapisane w Umyśle Podświadomym, co oznacza, że należy pracować metodami docierającymi do podświadomości, aby dotrzeć do emocji, poczuć je, zrozumieć i poukładać. Zrozumieć to często uzdrowić siebie, swoje relacje, zdefiniować systemy wartości. Jeśli emocje są nieuświadomione, bo są w części umysłu, której obecna nauka nie jest w stanie zgłębić, to znaczy, że to jest moja osobista praca. Dlaczego reaguję w określony schematyczny sposób, dlaczego towarzyszą mi traumatyczne przeżycia, jak wyrwać się z kręgu popełniania tych samych błędów własnych lub rodowych. Zrozumieć, to często naprawić, wybaczyć, przeprosić, spojrzeć na dany problem z innej perspektywy.

Dużo osobistej pracy, indywidualne treningi, metody głęboko docierające do „zapisów” podświadomości oraz Twoja wytrwałość, dają znakomite efekty. Uwalniają z blokad, pozwalają odkryć i uwolnić nasz osobisty potencjał. Lekkość w podejmowaniu ważnych decyzji, radość życia, skuteczność, życie z miłością, poczuciem spełnienia i sensu życia, to cel, do którego warto dążyć.

Warsztaty są prowadzone w kameralnych grupach lub on-line. Oprócz tematów warsztatów proponujemy:

  • Nordic Walking z Uważnością o wschodzie słońca.
  • Poranne Medytacje POWITANIE DNIA.
  • Wieczorne Medytacje W CISZY
  • Treningi Uważności, Oddechowe, Mindfulness w Naturze
  • Kąpiele Leśne – Sztuka Japońska SHINRIN-YOKU, aby przywrócić połączenie z Naturą.