Wizyty on-line lub w gabinecie

Hipnoterapia
– 4 sesje –

Hipnoterapia to terapia hipnozą medyczną
Jest pracą z traumami, blokadami, schematami myślowymi zapisanymi w podświadomości
W szybki i trwały sposób pomaga budować poczucie własnej wartości
oraz uporządkować własny świat emocji i nawyków
Czy można nauczyć się autohipnozy?
Jak zbudować własne schematy oraz pozytywne podejście do życia?

Co to jest hipnoza?

Hipnoza jest to głęboki stan relaksacji ciała i umysłu (bez snu), którego celem jest ominięcie funkcji krytycznej świadomego umysłu i dostęp do umysłu podświadomego.

Emocje zapisane są w podświadomości, również nawyki. Zatem chcąc przepracować nadmiar emocji, zrozumieć je i nimi zarządzać, spróbuj Hipoterapii, która w sposób bezpośredni dociera do źródła emocji i przyczyny problemów.

Wszelkie traumy, urazy, blokady są możliwe do usunięcia w szybki i skuteczny sposób poprzez pracę z podświadomością Hipnozą Medyczną. Ten rodzaj pracy ze sobą dużo szybciej zmienia nasze nawyki, nie wymaga tak wielu powtórzeń. Po prostu jest nam łatwiej zmieniać stare nawyki jeśli zlikwidujemy to co je wywołało.

Hipnoterapia znakomicie pomaga budować poczucie własnej wartości i uwalniać wewnętrzny potencjał. Jest najszybszą metodą do transformacji wewnętrznej i budowania Inteligencji Emocjonalnej.

AutoHipnoza jest metodą pozwalającą samodzielnie zmienić nasze schematy myślowe. Sami znamy siebie najlepiej, zatem destrukcyjne i negatywne schematy myślowe, możemy najskuteczniej zdefiniować i zmienić na nowe, pozytywne i takie, które wspierają nasz rozwój.

Jak wygląda Hipnoterapia?

– 4 sesje –

I. Wywiad, diagnoza, plan terapii. Ustawienie w rolach życiowych. Budowanie energii do życia. Wzmocnienie, poczucie wewnętrznej siły.

II. Hipnoza z regresem wieku. Uwalnianie z traum. Budowanie poczucia własnej wartości, wiary w siebie i pełnej akceptacji siebie samego.

III. Uwalnianie z blokad. Hipnoza Terapia Krzeseł lub Drzewo Życia. Detox emocjonalny. Poczucie ulgi, wolności, siły sprawczej. Poprawa relacji z innymi.

IV. Uwalnianie potencjału. Hipnoza Ultra High. Nowa jakość życia, cele życiowe. Sens i radość życia. Skuteczność w działaniu i w pracy.

Proponujemy Ci również:

 • Spotkania coachingowe (doradztwa życiowego), wsparcie w podejmowaniu decyzji. Zmiana w podejściu do życia, rozwoju osobistego, decyzji życiowych.
 • Rehabilitację i profilaktykę psychologiczną, pomoc przy budowaniu nowych nawyków. Wsparcie w ułożeniu oczekiwanego stylu życia, poznanie technik wspierających dobre nawyki, służących rozwojowi i zdrowiu psychofizycznemu.

Jak działa Hipnoza?

Hipnoza jest głębokim stanem relaksu. Wprowadzenie w ten stan jest poprzez spokojny, relaksujący głos hipnoterapeuty. Ten etap trwa około 20 minut. Celem stanu hipnozy jest ominięcie funkcji krytycznej świadomego umysłu i dostęp sugestii do umysłu podświadomego, aby osiągnąć cel terapii.
Terapia trwa około 1-1,5 godziny, hipnoterapeuta rozmawia z klientem.
Wszystko pamiętasz, o czym była rozmowa podczas stanu bycia w hipnozie i w trakcie terapii.

W głębokim stanie relaksu omijamy funkcję krytyczną świadomego umysłu i docieramy do podświadomości, w której są zapisane emocje, traumy, schematy myślowe i schematyczne, nawykowe działania. Klient przypomina sobie trudne, wyparte z pamięci zdarzenia i jego umysł podświadomy kieruje go do traumatycznych zdarzeń, ograniczających przekonań usłyszanych w przeszłości.

Terapeuta pomaga je zrozumieć i uzdrowić, kierując całym procesem, w zgodzie z systemem wartości klienta.

Hipnoterapia jest głęboką pracą z podświadomością – leczeniem przyczyny problemu. Staje się punktem zwrotnym w życiu. Daje uczucie ulgi i głębokiej wewnętrznej przemiany.

Jest głębokim stanem relaksacji ciała – puszczają wszystkie napięcia mięśniowe, leczenie nerwobóli, daje odprężenie, głębokie uczucie ulgi.

Daje głęboki stan relaksacji umysłu – uczucie lekkości i spokojnego umysłu, dużo głębsze niż po medytacji lub zastosowaniu technik relaksacyjnych.

Rodzaje Hipnoterapii

Są różne rodzaje Hipnoterapii. Dobór rodzaju Hipnoterapii zależy od zgłaszanego problemu przez klienta i aktywnie jest on dopasowywany w trakcie przebiegu procesu Hipnozy Medycznej przez hipnoterapeutę, tak aby cel klienta został osiągnięty.

Rodzaje Hipnoterapii:

 • Regres wieku
 • Terapia Krzeseł
 • Terapia Części
 • Terapia Drzewo Życia i Dolina Zapominania
 • Terapie Oczyszczające Szara Komnata
 • Hipnoza UltraHigh
 • HypnoKids
 • Autohipnoza Light Switch
 • Hipnoza Pozytywna - Program Pozytywnych Sugestii Zastąpienie starych programów nowym własnym programem

Efekty Hipnoterapii są szybkie i trwałe

Dla kogo?

Dla osób chcących przezwyciężyć różnego rodzaju problemy emocjonalne i psychiczne

 • depresję, wahania nastroju, nerwice
 • zaburzenia lękowe: lęk społeczny, fobie, ataki paniki, jąkanie, nieśmiałość
 • przebytą traumę, zaburzenia pamięci, trudności z zapamiętywaniem
 • niskie poczucie własnej wartości, problemy w relacjach z ludźmi

Dla osób lub par mających różnego rodzaju problemy relacyjne

 • przechodzącym kryzysy życiowe, rozwody, rozstania
 • mającym problemy związkowe/małżeńskie
 • mającym problemy wychowawcze z dziećmi
 • odczuwającym samotność, pomimo posiadania rodziny
 • samotnym, mającym trudność w znalezieniu partnera/partnerki
 • mającym trudne relacje w pracy

Uzależnionym

 • w uzależnieniach od: alkoholu, papierosów, dopalaczy, jedzenia, osób
 • w uzależnianiach behawioralnych oraz w uzależnieniu od pracy
 • wsparcie leczenia nadwagi i otyłości
 • pomoc przy leczeniu bulimii i anoreksji

Dla osób szukających rozwoju osobistego i nowych wyzwań w życiu

 • szukającym umiejętności radzenia sobie ze stresem
 • czującym pustkę wewnętrzną, przemęczenie, wypalenie
 • szukającym sensu życia, nowych wyzwań, lepszej jakości życia

Korzyści, jakie daje Hipnoterapia

 • Pomaga dokonać zmiany w swoim otoczeniu poprzez zmianę własnej postawy, pomaga podnieść odporność na stres, wspiera w empatycznej komunikacji z innymi
 • Uczy zarządzania emocjami, radykalnie wpływa na poczucie własnej wartości, trwale zmienia nasze nastawienie do życia na pozytywne
 • Pomaga w zmianie starych schematów myślowych, pomaga określić nowe, własne standardy życia, znaleźć własny sens życia
 • Jest efektywną pomocą przy wyjściu z trudnych relacji, kryzysów życiowych i z uzależnień
 • Pomaga odzyskać spokój wewnętrzny i harmonię w życiu w każdym obszarze
 • Może stać się Programem Pozytywnej Pracy nad sobą, dobrymi nawykami, aby budować dobre relacje i związki, czuć radość życia, satysfakcję z tego co robisz i po prostu być szczęśliwym

Jak zapisać się na Hipnoterapię??

1

Zarezerwuj i zapłać

Wyślij swoje dane klikając
ZAREZERWUJ i ZAPŁAĆ.
W opisie podaj swoje imię i nazwisko. W rezerwacji pamiętaj, aby wpisać swój adres e-mail i nr telefonu kontaktowego.
2

Skontaktujemy się z Tobą

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h,
uzgadniając z Tobą najbardziej dogodny dla Ciebie termin rozpoczęcia.
3

Przygotuj się

Wyślemy Ci link do logowania do wybranego przez Ciebie terminu rozpoczęcia spotkań on-line (logowania poprzez link, bez konieczności instalowania aplikacji) lub uzgodnimy miejsce spotkania w gabinecie.

Cennik i terminy

1 sesja – 550 zł
Program 4 sesje – 1900 zł

Terminy uzgadniamy indywidualnie

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h, aby dobrać termin rozpoczęcia spotkań najbardziej dogodny dla Ciebie.

Poznaj opinie o nas…

Z Jolą pracuje już kilka miesięcy. Mogę powiedzieć, że mam bardzo dobre rozeznanie w różnych nurtach terapeutycznych i coachingowych. Jola jest pierwszym terapeutą jakiego spotkałem o tak szerokim spojrzeniu na problem…
Grzegorz
Jestem 15 letnią dziewczyną chorującą na anoreksję i depresję. Razem z mamą próbowałyśmy już od dłuższego czasu znaleźć odpowiedniego fachowca aby mi pomóc. Pani Jola jest jedną z najwspanialszych osób…
Kinga
Pani Jola potrafi wejść w głąb naprawdę zamkniętego człowieka i wczuć się w jego rolę. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek ktoś będzie potrafił zrozumieć moje dawne działania. Od samego początku rozmowy…
Żaneta
Pani Jola już kolejny raz mi pomogła. Jest niesamowicie ciepłą i dobrą osobą, która potrafi trafnie rozpoznać problem i pomoc sobie z nim poradzić. Czasami wnioski są tak trafne, że aż szokujące :). Polecam gorąco.
Katarzyna
Serdecznie polecam. Jola jest wspaniałą i ciepłą osobą, pełną zrozumienia i empatii, ale jednocześnie jasno i klarownie, a czasami i stanowczo potrafi nakierować na właściwy tok myślenia. Dzięki niej można…
Agata
Bardzo pozytywne wrażenia po pierwszej wizycie duży kopniak pozytywnej energii bardzo empatyczna osoba rozumiejąca problem myślę, że kolejne wizyty to będzie krok w lepszą przyszłość.
Cezary
Pani Jola jest bardzo miłym człowiekiem, pełnym empatii. Potrafi dokładnie zdiagnozować problem, wytłumaczyć go i doradzić. Przez całą wizytę czułam się bardzo komfortowo. Chętnie skorzystam…
Ewa
Bardzo się cieszę że mogłem trafić na tak ciepłą i miłą osobę jaką jest pani Jola, powoli odzyskuję pewność siebie i radość z życia. Dziękuję po prostu że pani jest. Pozdrawiam serdecznie.
Piotr
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Pani mgr w sposób profesjonalny wyjaśniła mi skąd się biorą objawy mojej choroby i w jaki sposób będzie przebiegała moja terapia. Poczułam się o wiele spokojniejsza.
Barbara
Moim powodem zgłoszenia się do Pani Jolanty była przede wszystkim potrzeba rozwoju i pogodzenia się z trudami jakie spotkały mnie w życiu. Z wizyty na wizytę czuję się lepszym człowiekiem, żyjącym w harmonii ze sobą i światem…
Laura

Hipnoterapeuta

Jolanta Sokołowska

Mam 3 dyplomy uczelni wyższych i MBA. Wiele lat pracowałam na stanowiskach kierowniczych w korporacjach, dlatego wiem jak ważne jest skuteczne działanie i szybki efekt. Od kilku lat mam własny biznes, jestem coachem i terapeutą. Na co dzień współpracuję z 3 poradniami psychologicznymi, wspierając terapie depresji, lęków, fobii, trudnych relacji i uzależnień. Pracuję metodą Terapii Skoncentrowanej na Emocjach i Systemową. Prowadzę Terapie Indywidualne, Coaching Rozwojowy, Terapie i Coaching dla Par, Terapie Rodzin i Coaching Rodzicielski.
Pracuję również metodą Hipnozy Medycznej, mam dyplom hipnoterapeuty OMNI HYPNOSIS TRANING CENTRE, zrzeszającego w ponad 20 krajach tysiące terapeutów. Hipnoza jest głęboką pracą z umysłem podświadomym, daje szybkie i trwałe efekty, zmienia jakość życia.
Uczę świadomego życia w nurcie Ekopsychologii, prowadzę Praktykę Medytacji i Technik Relaksu, Treningi Uważności w Naturze i warsztaty Kąpiele Leśne SHINRIN-YOKU w Ośrodku Terapii Leśnych. Pracuję w nurcie Wellbeingu, oferując prowadzenie Stref Relaksu on-line w firmach oraz warsztaty z budowania Odporności na Stres i Inteligencji Emocjonalnej. Jestem certyfikowanym Przewodnikiem Kąpieli Leśnych i wykorzystuję Terapię Lasem do rehabilitacji psychologicznej oraz profilaktyki zdrowia psychofizycznego. Pomagam w budowaniu odporności na stres, inteligencji emocjonalnej, życia z uważnością.

Klinika Zdrowia W HARMONII
Poradnia: Psychologiczna, Fizjoterapeutyczna, Dietetyczna

Terapie i Rehabilitacja Psychologiczna, Diet i Body Coaching

Michałówek 1a, 99-416 Nieborów

Naszą Misją jest wspieranie osób poszukujących
własnej drogi do szczęścia, poczucia własnej wartości i spełnienia

poprzez prezentowanie nowych sposobów myślenia o człowieku i świecie
oraz zadbanie o spokojny umysł, zdrowe ciało, silną psychikę i życie W HARMONII
Zmieniając siebie, twórzmy lepszy świat!

Ośrodek Terapii Leśnych
Warsztaty, Kursy, Treningi
Budujemy Odporność na Stres!

Business & You sp. z o.o.
Michałówek 1a, 99-416 Nieborów

NIP 727 27 86 343, KRS 0000414731.
Nr rachunku bankowego: 88 1160 2202 0000 0005 6420 5055