Medytacja dla Par


Medytacja dla Par

Sztuka wyrażania miłości to umiejętność zwracania się do partnera w języku miłości, który on uznaje jako okazanie miłości. Zwykle wyrażamy miłość i uznanie w sposób, który dla nas jest ważny i zrozumiały. Jednak partner ma inne potrzeby uznania, bycia ważnym, bliskości, wypowiadanych słów, wspólnie spędzonego czasu. Odkrycie potrzeb partnera i własnych oraz nauczenie się wyrażania miłości we właściwy sposób jest językiem miłości zrozumiałam dla obu stron.

Medytacja dla Par jest spojrzeniem głęboko na siebie, zauważeniem potrzeb związanych z uznaniem bycia kochanym i ważnym dla partnera. Mężczyzna może okazać troskę i czułość. Kobieta może poczuć bezpieczeństwo emocjonalne, urok uległości w relacjach. Mężczyzna może poczuć własną siłę i spokój. Kobieta może poczuć radość i swoją delikatną kobiecość.

Praktyka Medytacji dla Par przez 4 tygodnie buduje bliskość i więź na trzecim poziomie – duchowym.

  • Wieź fizyczna powstaje pierwsza i łączy silnie przez pierwsze 2 lata. Nazywana jest Fazą Miłości Namiętnej lub Zakochania.
  • Wieź umysłowa powstaje jako druga i łączy na 5-6 lat partnerów. Nazywana jest Fazą Miłości Świadomej lub Przymierza.
  • Wieź duchowa powstaje jako trzecia i łączy partnerów na całe życie. Nazywana jest Fazą Miłości Dojrzałej lub Bliskości.

Uczymy się odbierania i okazywania miłości od rodziców. Oni też potrafią ją wyrażać na pierwszym, drugim, a czasem na trzecim poziomie. Nie zawsze jednak to potrafią. Dlaczego? Nasi rodzice też od swoich rodziców otrzymali swój bagaż zranień, patrzenia na świat, w tym również umiejętność wyrażania miłości. To nie znaczy, ze jedni i drudzy nie potrafili kochać, wyrażali lub wyrażają miłość w innym języku niż my chcielibyśmy usłyszeć, aby czuć się kochanym.

Odkryj swój podstawowy język miłość i naucz się go odrywać u innych. Twoje relacje z partnerem zmienią się diametralnie, ale również inne relacje – z rodzicami, dziećmi, przyjaciółmi, znajomymi lub podwładnymi w pracy.

_________________________________

Nauka Medytacji dla Par i określenie Języka Miłości. On-line lub stacjonarne.
3 sesje trwające 1 godzinę. Wykład i ćwiczenia. Cykl 1 raz w tygodniu. Cena 150 zł/sesję.
Zapisy indywidualne
– T: 604 902 774,  E:
jolanta.sokolowska@wharmonii.eu

Komentowanie zablokowane