Opinie - W Harmonii

Opinie

Poznaj opinie o nas…

Jolę znalazłam sama, bądź znalazło ją moje serce i choć potrzebowałam czasu, aby świadomie zdecydować się na terapię, to wiem, że trafiłam do Joli w momencie, kiedy bardzo potrzebowałam kogoś mądrego, wewnętrznie spójnego i dojrzałego.

 

Jola nie tylko pomogła mi uleczyć 'stare rany’, ale przede wszystkim przeprowadziła mnie przez bardzo dla mnie trudną sytuację życiową, gdzie na raz pracowałyśmy nad relacją z moją chorą mamą, zaaranżowaniem dla niej konkretnej opieki oraz moim związkiem na odległość. Myślę z ręką na sercu, że nie było lepszej osoby, aby pomóc mi wtedy na wielu poziomach – psychicznym, duchowym, ale i logistycznym, bo Jola pokazała, że żadna sytuacja nie jest dla niej beznadziejna i pomogła mi w załatwieniu szpitala dla mamy.

 

Jola to unikatowy terapeuta, ale przede wszystkim człowiek i to jest najistotniejsze w tak głębokiej pracy jaką jest terapia i coaching.

Małgosia
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Cieszę się, że mnie znalazłaś Małgosiu i bardzo cieszę się, że mogłam Ci pomóc. Każda najtrudniejsza sytuacja ma swoje rozwiązanie, ale czasem trudno jest jej znaleźć samemu. Terapia, coaching i bycie człowiekiem nawzajem dla siebie, to działanie w zgodzie z naszym Człowieczeństwem, to świadome życie i działanie w zgodzie z samym sobą.

Cokolowiek robimy w życiu i kim jesteśmy, zawsze jesteśmy Człowiekiem i opierając na wartościach wszystko co robimy, dzielimy się Dobrem, wzrastamy i stajemy się bogatsi wewnętrznie.
Siła człowieka płynie z jego wewnętrznego czucia się wartościowym człowiekiem. Tego uczę i staram się tak żyć

Z Jolą pracuje już kilka miesięcy. Mogę powiedzieć, że mam bardzo dobre rozeznanie w różnych nurtach terapeutycznych i coachingowych. Jola jest pierwszym terapeutą jakiego spotkałem o tak szerokim spojrzeniu na problem i wszechstronnym warsztacie pracy. Jola ma wyjątkowy wgląd, który trudno spotkać w innych, na ogół ukierunkowanych na jakąś metodę gabinetach. Jola to nie tylko mega-fachowiec to również wspaniała, empatyczna kobieta przy której bez wątpienia bezpiecznie się poczujesz…. polecam z całego serca

Grzegorz
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Grzegorz, wykonałeś ogrom pracy nad sobą dbając o swój rozwój osobisty. Dla mnie rozwój osobisty jest to praca na poziomie umysłu – w ten sposób wiele zrozumiałeś i uświadomiłeś sobie. Praca z emocjami to jest praca na poziomie psychiki/ serca/duszy. Emocje nie wystarczy zrozumieć, ale trzeba je poczuć, zdefiniować lub redefiniować swój system wartości, aby wiedzieć kim jestem i jaki jestem. To praca nad swoją harmonią wewnętrzną, nad odczuwaniem i rozumieniem własnych emocji, aby umieć nimi zarządzać.

Dla mnie praca z Tobą, to było symboliczne „Położenie wisienki na torcie” :) Pomóc Ci, aby to co wiedziałeś, rozumiałeś, zacząć czuć i rozumieć na poziomie emocji. I najważniejsze wdrożyć to i wykorzystywać w życiu do efektywnej komunikacji z innymi oraz do kochania i akceptowania siebie w pełni. Po to, aby umieć w pełni dawać miłość. Wszystko co robisz – rób z miłością!J

Jestem 15 letnią dziewczyną chorującą na anoreksję i depresję. Razem z mamą próbowałyśmy już od dłuższego czasu znaleźć odpowiedniego fachowca aby mi pomóc. Pani Jola jest jedną z najwspanialszych osób jakie kiedykolwiek spotkałam. Od pierwszej wizyty zrobiła na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie. Jest bardzo ciepłą osobą, która zna się na rzeczy, słucha uważnie i jest bardzo wyrozumiałym człowiekiem, nie ocenia. Kiedy rozmawiamy, mam wrażenie jakby żyła ze mną od urodzenia, czytała mi w myślach, była moją bratnią duszą. Jestem bardzo wdzięczna jaką ta pani zrobiła pracę nad moją psychiką i lepszym samopoczuciem. Jeśli ktoś poszukuje specjalisty, zdecydowanie polecam Panią Jolę, takiej osoby ze świecą szukać :)

Kinga
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Kinga, jesteś wspaniałą dziewczyną. Im bardziej jest ktoś wrażliwy, tym mocniej przeżywa to co się w jego życiu dzieje. Cieszę się, że mogłam Ci pomóc poznać swoje emocje, nazwać je, rozumieć i nie bać się ich w przyszłości. Każde doświadczenie, zrozumiane i uzdrowione, jest naszą siłą i mądrością życiową. Wszystko co robisz, rób z miłością. To jest droga do szczęścia, wspaniałych relacji z innymi i radości z życia. Jestem z Ciebie dumna!

Pani Jola potrafi wejść w głąb naprawdę zamkniętego człowieka i wczuć się w jego rolę. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek ktoś będzie potrafił zrozumieć moje dawne działania. Od samego początku rozmowy towarzyszył spokój jakiego nie czułam od dawna. Ćwiczenia, które razem robiłyśmy pozwoliły mi na wielowymiarowe spojrzenie na moje problemy. Problemy rodzinne, problemy w relacjach z innymi i problemy układane w głowie, które wydawały się, że się nigdy nie skończą, zaczęły powoli się wyjaśniać. Nie spotkałam jeszcze na swojej drodze tak dobrego fachowca. Polecam serdecznie!

Żaneta
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Bardzo miło będzie mi pomóc Pani w odnalezieniu się na drodze do szczęścia i zobaczyć Panią w pełni szczęśliwą osobą!
Bardzo Pani na to zasługuje :)

Pani Jola już kolejny raz mi pomogła. Jest niesamowicie ciepłą i dobrą osobą, która potrafi trafnie rozpoznać problem i pomoc sobie z nim poradzić. Czasami wnioski są tak trafne, że aż szokujące :). Polecam gorąco.

Katarzyna
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Wszystko w życiu dzieje się po to, aby z doświadczeń wyciągać wnioski i iść przez życie prostą drogą do szczęścia. I nie wystarczy o tym wiedzieć, trzeba to poczuć :) Wtedy dopiero sięgamy do własnej mądrości życiowej i z rozwiązanego problemu czerpiemy ogromną siłę. Każdy problem może nas wzmocnić i pomóc nam poznać siebie lepiej, a co najważniejsze budować własne poczucie wartości, uznania i szacunku do siebie samego.
Dobro ma moc :) Dzisiaj to czujesz i wiesz :)
Wszystkiego co najpiękniejsze na nowej drodze życia Kasiu:)

Serdecznie polecam. Jola jest wspaniałą i ciepłą osobą, pełną zrozumienia i empatii, ale jednocześnie jasno i klarownie, a czasami i stanowczo potrafi nakierować na właściwy tok myślenia. Dzięki niej można inaczej spojrzeć na problemy. Pełna sympatii i uśmiechu atmosfera powoduje, że czujesz, że chcesz tu wracać, bo to ma sens. Polecam.

Agata
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Praca z terapeutą to współpraca. Głęboka praca z emocjami zapisanymi w podświadomości, to dużo łatwiejsza praca nad zmianą nawyków. Czasem trudno uwierzyć, że problemy, które latami utrudniały nam życie, można zmienić aż tak łatwo :) jeśli je poczujemy i przepracujemy w umyśle podświadomym. To jest zmiana schematów myślowych ze starych, często destrukcyjnych, na nowe, własne i pozytywne programy. Dlatego stanowczo mówię i zachęcam próbuj, zmieniaj i uwierz, że jest inaczej i od dzisiaj możesz czuć i robić inaczej. A im bardziej w to uwierzysz i będziesz zmieniał swoje nawyki, to Twoje życie może zmienić się tak bardzo, że Ty sam uznasz to za cud. Ja pomagam w poukładaniu emocji, systemów wartości, pokochaniu siebie i życia, a do Ciebie należy praca z nawykami. I ta wspólna praca, już sama to wiesz, ma sens :)

Bardzo pozytywne wrażenia po pierwszej wizycie duży kopniak pozytywnej energii bardzo empatyczna osoba rozumiejąca problem myślę, że kolejne wizyty to będzie krok w lepszą przyszłość.

Cezary
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Są dobrzy ludzie na świecie :)
Cieszę się, że mogłam Pana poznać i pracować z Panem. Znalezienie własnego miejsca w życiu, to odzyskanie pewności siebie, odnalezienie nowego sensu życia i przeżywanie go w pełni. I z radością!

Pani Jola jest bardzo miłym człowiekiem, pełnym empatii. Potrafi dokładnie zdiagnozować problem, wytłumaczyć go i doradzić. Przez całą wizytę czułam się bardzo komfortowo. Chętnie skorzystam z dłuższej terapii, aby nauczyć się jak sobie radzić ze stresem w przyszłości.

Ewa
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Stres jest nam potrzebny, aby być skupionym, czujnym i efektywnym w działaniu. W małych ilościach bardzo nas mobilizuje i wspiera w odnoszeniu sukcesów. Warto nauczyć się jak pozbywać się nadmiernej ilości stresu, który przeszkadza, wprowadza destrukcję, chaos w myśleniu, skrajnie doprowadza do wypalenia i depresji. Warto wybrać sobie odpowiednie dla siebie metody relaksacyjne, a nade wszystko zweryfikować własny system wartości, aby poukładać się wewnętrznie, wiedzieć co jest dla mnie w życiu najważniejsze. Siła wewnętrzna jest w nas, wystarczy tylko znaleźć do niej drogę :)

Bardzo się cieszę że mogłem trafić na tak ciepłą i miłą osobę jaką jest pani Jola, powoli odzyskuję pewność siebie i radość z życia. Dziękuję po prostu że pani jest. Pozdrawiam serdecznie.

Piotr
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Warto czasem spojrzeć na własne życie z dystansu… Inna perspektywa i nadaje sens naszym przeżyciom, doświadczeniom. Dzięki takiemu spojrzeniu możemy nabrać szacunku do siebie, zamknąć stare sprawy i z radością wejść w nowy rozdział swojego życia. Zwrócić twarz ku przyszłości, a jednocześnie żyć tu i teraz, to radość z życia… na prawdę niewiele trzeba, aby to poczuć. Prawda? :)

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Pani mgr w sposób profesjonalny wyjaśniła mi skąd się biorą objawy mojej choroby i w jaki sposób będzie przebiegała moja terapia. Poczułam się o wiele spokojniejsza. Odważyłam się dzisiaj zrobić coś czego się do tej pory bałam. Pani mgr jest osobą bardzo ciepłą i miłą. Wzbudza spokój i zaufanie. Z przyjemnością będę uczęszczać na terapię. Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam.

Barbara
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Jest Pani dla mnie wspaniałym przykładem silnej kobiety, chociaż tyle lat żyła Pani z depresją i przyjmując leki. Podziwiam Panią, że pomimo choroby osiągnęła Pani tak wiele. Powinna być Pani z siebie dumna! Cieszę się bardzo, że mogłam Panią poznać!

Moim powodem zgłoszenia się do Pani Jolanty była przede wszystkim potrzeba rozwoju i pogodzenia się z trudami jakie spotkały mnie w życiu. Z wizyty na wizytę czuję się lepszym człowiekiem, żyjącym w harmonii ze sobą i światem, jestem pewna siebie i tego, że życie jest fantastyczne a relacje z innymi nie takie trudne. Bardzo dziękuję.
Laura
Odpowiedź Jolanta Sokołowska

Wyciszenie wewnętrzne jest nam potrzebne, aby lepiej słyszeć inne osoby, widzieć ich i czuć miłość. Tylko wtedy kiedy czujemy miłość w sobie jesteśmy w stanie dzielić się nią z innymi.
Cieszę się, że mogłam Ci pomóc Laura. Wspaniale jest obserwować Cię jak się pozytywnie nastawiasz do życia, stajesz się radosna i piękniejesz jako kobieta :)