Trening Redukcji Stresu, Medytacje, Mindfulness, Masaże, Harmonia Wewnętrzna, Kąpiele Leśne - W Harmonii

W harmonii... podróż do szczęścia

Odnajdź w sobie Spokój, Siłę i Harmonię Wewnętrzną. Spokój wewnętrzny to wyciszenie emocji, ulga, poczucie zmniejszenia balastu. Nadmiar emocji rozprasza i zakłóca naszą obecność, umiejętność widzenia i słyszenia samego siebie oraz innych. Emocje trzeba czuć, nie wystarczy je zrozumieć. A więc nie walczyć z nimi, nie uciekać i nie wypierać się ich. Dopuść ich głos w sobie, poczuć, ponazywać i poukładać, tak aby być pewnym, że zaczynam się z nimi dobrze czuć, że panuję nad nimi. Wtedy zaczynam być w pełni obecny, słyszę i widzę więcej. Bezpiecznie jest to zrobić z kimś, kto to czuje, rozumie i pomoże nam w tym procesie. Życie w harmonii wewnętrznej to życie z pełnią mocy wewnętrznej, to wykorzystanie w pełni naszego potencjału. Mamy dystans do wielu spraw, a jednocześnie jesteśmy bardzo obecni, uważni i skuteczni. Czerpiemy satysfakcję z życia, mamy niesamowitą energię do działania i pogodę ducha.

Trening Redukcji Stresu

 • Indywidualne treningi. Spotkania w gabinecie. Dobór technik relaksacyjnych odpowiednich do samopoczucia, oczekiwań lub predyspozycji.
 • Warsztaty grupowe. Ćwiczenia na sali. Poznanie wielu technik relaksacyjnych, korzystanie z atmosfery i energii pracy grupy.
 • Oferta dla Biznesu. Tworzenie Stref Relaksu w miejscu pracy. Zobacz ofertę

Treningi MOC ODDECHU. Treningi Mindfulness. JOGA ODDECHU. Medytacje. Jest to zarządzane własną energią: wyciszenie lub pobudzenie, oczyszczenie z natłoku myśli, narzędzie do radzenia sobie ze stresem, przygotowanie do wystąpień publicznych i ważnych spotkań. Uwolnienie swojej wewnętrznej siły. To rozwój umiejętności: samodyscypliny, konsekwencji w działaniu, swobodniejszego wyrażania się. Rozwijanie wyobraźni i samoakceptacji. Oczyszczenie z toksyn i blokad wewnętrznych, przywracanie witalności, zwiększenie energii życiowej. Harmonizowanie siebie we wszystkich aspektach: to lepszy kontakt z energią życiową.

Medytacje. Mindfulness.

Medytacjewyciszenie, wsłuchanie się w wewnętrzna ciszę, mądrość, dobroć i miłość. Wraca spokój, poczucie wewnętrznej siły i mocy sprawczej, wiara w siebie. Praktyka medytacji daje nam więcej energii do działania, bycie w pełni obecnym i uważnym. To odkrywanie siły płynącej z harmonii wewnętrznej, pełen dostęp do własnego potencjału. Poczucie pełni siebie poprzez zauważenie i zharmonizowanie naszych 3 aspektów – ciała, umysłu i duszy. W tym jest zdrowie fizyczne, jasność umysłu i zarządzanie własnymi emocjami.

Spotkania Medytacyjne

 • Wyciszenie: Medytacja W CISZY, Medytacja SERCA
 • Zarządzanie własną energią: Medytacja w ruchu POWITANIE DNIA, Treningi MOC ODDECHU
 • Budowanie harmonii wewnętrznej: Treningi Uważności Mindfullness, Treningi IQ Inteligencji Emocjonalnej
 • Budowanie pewności siebie: Medytacje Prowadzone. Autohipnoza.

Treningi Oddechowe, Mindfullness i Jogi. Forma indywidualna i grupowa.

 • Oczyszczanie mentalne z blokad w ciele i w umyśle podświadomym. Praktyka pracy z ciałem, umysłem i duszą.
 • Budowanie własnej tożsamości i samoakceptacji. Uspokojenie myśli, skierowanie uwagi do wnętrza siebie, aby lepiej poczuć samego siebie, swoje pragnienia i emocje.
 • Droga do odczuwania pełni szczęścia i radości życia. Medytacje z MANTRĄ.

Harmonia wewnętrzna. Kąpiele Leśne.

Harmonia wewnętrzna, wyciszenie w kontakcie z Naturą. Więź z przyrodą jest w nas głęboko zakorzeniona. Powrót do głębokiego odczuwania piękna i harmonii Natury, odbudowanie z nią naturalnej więzi – pozwala nam wyciszyć się, poczuć ciszę w sobie, odbudować relacje z samym sobą, pełną: miłości, zaufania i szacunku. Uważność, pełna obecność, pozwala w pełni wszystkim zmysłami chłonąć Naturę i czerpać z tego niesamowitą energię i radość. Kąpiele Leśne (Shinrin-Yoku) to zanurzenie się, pełnią siebie, w tej ciszy, blasku, zieleni, szumie drzew, śpiewie ptaków, zapachu, dotyku kory drzew, rosy na trawie. To niesamowity relaks i odzyskanie kontaktu z samym sobą, aby usłyszeć siebie, zauważyć swoje potrzeby, polubić siebie. Pokochać piękno Natury, to pokochać piękno w sobie samym. To odzyskanie spokoju, wiary w siebie, szacunku do siebie samego i poczucie siły wewnętrznej. To niesamowite wzmocnienie odporności na stres i odzyskanie równowagi wewnętrznej.

Masaże relaksacyjne

Masaże relaksacyjne pobudzają mięśnie, skórę, i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałują na układ nerwowy. Likwidują napięcie mięśni, przywracają prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi. Pomagają w walce z bezsennością i stresem.

Terapia manualna to forma masażu stosowana w leczeniu dolegliwości kręgosłupa, zwyrodnienia i urazu stawów, bóli mięśni, głowy oraz napięć wynikających ze stresu i przemęczenia. Likwidują złogi, blokady przywracając sprawność ciała, dobry przepływ energii. Poprawiają samopoczucie.

 • WORK-SIDE masaż relaksujący plecy i napięcia w ciele (wykonywany w ubraniach).
 • Terapia manualna kręgosłupa, barków i innych części ciała, w których czujemy blokady, napięcia.
 • Masaż LOMI LOMI NUI – głębokie rozluźnienie, oczyszczenie i pobudzenie energii życiowej organizmu.
 • Możliwość skorzystania z umówionych w gabinecie: masaży leczniczych, limfatycznych wspomagających oczyszczanie, masaży liftingujących i pielęgnacyjnych z kolagenem.
 • Program wspomagający odchudzanie, ćwiczenia aerobowe, masaże modelujące sylwetkę.

Warsztaty są prowadzone w kameralnych grupach lub on-line. Oprócz tematów warsztatów proponujemy:

 • Nordic Walking z Uważnością o wschodzie słońca.
 • Poranne Medytacje POWITANIE DNIA.
 • Wieczorne Medytacje W CISZY
 • Treningi Uważności, Oddechowe, Mindfulness w Naturze
 • Kąpiele Leśne – Sztuka Japońska SHINRIN-YOKU, aby przywrócić połączenie z Naturą.